O NÁS

Naša spoločnosť EUROauto SK, s.r.o. pôsobí na trhu s ojazdenými vozidlami od roku 2013. Činnosť našej spoločnosti je zameraná na kúpu, predaj a prefinancovanie jazdených a zánovných vozidiel, ktoré boli prevažne ako nové zakúpené v SR.

Pri výkupe vozidla dbáme na zodpovedné preverenie počtu najazdených kilometrov zo všetkých existujúcich dostupných zdrojov a celkového stavu vozidla.

Pri predaji vozidiel je samozrejmosťou vykonanie predpredajného servisu, profesionálne umytie a vyčistenie vozidiel.

V oblasti prefinancovania automobilov spolupracujeme so spoločnosťami VÚB Leasing, a.s., pre ktorú sme vedení ako viazaný finančný agent, spoločnosťou sAutoleasing SK, s.r.o. a Home Credit, a.s.  Nakoľko máme v oblasti prefinancovania automobilov zazmluvnených viacero finančných inštitúcií s ktorými aktívne spolupracujeme, majú naši klienti možnosť výberu spoločnosti a tým im vieme ponúknuť financovanie vozidiel na vysokej úrovni s nízkymi nákladmi nastavenými presne ma mieru a požiadavku daného klienta. Veríme, že dobrou vizitkou našej spoločnosti od roku 2013 je veľa spokojných klientov.

Našim klientom ponúkame aj možnosť protiúčtu, výmenu za iný automobil, možnosť obojstranného doplatku, možnosť zarátania Vášho automobilu ako akontáciu, pri kúpe auta na leasing, alebo autoúver. Vykupujeme taktiež jazdené automobily rôznych značiek v maximálnych možných cenách. Za roky pôsobenia na slovenskom trhu je naša spoločnosť  vysoko profesionálna a má individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou u nás sú taktiež komplexné služby ako zákonné a havarijné poistenie na počkanie na mieste, autoúver, alebo leasing , poprípade aj možnosť prefinancovania akéhokoľvek automobilu, ktorý si sami vyberiete aj mimo našej ponuky a taktiež pre váš komfort a pohodlie Vám vieme zabezpečiť komplexné služby ohľadom prihlásenia automobilu, absolvovanie STK, EK, odťahovú službu, poprípade servisné prehliadky automobilu a zabezpečenie potrebných náhradných dielov a prevádzkových náplní.

Tešíme sa na Vašu návštevu.